Güzelliğinizi Keşfedin

Kalıcı Makyaj

Kalıcı makyaj ya da mikro pigment uygulaması ; tek kullanımlık steril iğneler ile cilt kullanımı için üretilmiş doğal boyaları epidermise uygulama sanatıdır. Kişiye özel steril iğneler kullanıldığı için son derece güvenlidir ve alerjik reaksiyon içermez.Tekli streil iğneler kullanıldığı için son

kalici-makyaj-uygulama
cilt-bakimi

CİLT BAKIMI

Cilt bakımı hem estetik hem de sağlık açısından oldukça önemlidir. Cilt temizliği yüzün solgun ve yorgun görünmesini önlerken, ileriki yaşlarda da kırışıklığı önemli derecede azaltır.

KALICI FONDOTEN

Kalıcı fondoten, özel cihazlarla ve kişiye özel tek kullanımlık steril iğneler ile yapılan uygulamadır. Kalıcı fondoten sıvılaştırılmış pigmentler değil, serum içerir. Serumlar nadir bulunan özel bitkilerden elde edilir.

kalici-fondoten
ipek-kirpik

İPEK KİRPİK

İpek kirpik, kirpikleri düz, seyrek, açık renk, ince yapıya sahip olan kişilerde uygulanan bir yöntemdir. Uzmanlar tarafınca uygulanmakta olup, 3-6 hafta arasında kullanılabilir. Saf ipekten üretilmiş olup, göz yapısına göre organik yapıştırıcılar ile tane tane yerleştirilir.

Solisyon ile Kaş Silme

Kaş silme işlemi genellikle gereğinden fazla pigment kullanımı, eski ve hatalı işlem, yanlış cihaz ve kullanılan ürünün içeriğiyle ilgili olarak, uzmanlar tarafınca özel solüsyonlarla yapılan işlemdir.

kas-silme-solusyon
scalp

Saç Simulasyonu (Scalp)

Scalp mikropigmentasyonu, saç gölgelendirme, saç simülasyonu ve saç efekti olarak da bilinen, özel olarak üretilmiş pigmentlerin saçın seyrek olan bölümlerine saç efekti vererek uygulanması işlemidir.

Kaş ve Kirpik Laminasyonu

Kaş Laminasyonu işlemi , asıl yönünden zıt yöne doğru uzayan, zor şekil alan, kıvrılan, sert yapıya sahip ve kaşın düşük görünmesine neden olan kaş kıllarının, hacimli, sağlıklı, parlak, taranmış gibi görünmesine yardımcı olmak amacıyla keratin, vitamin, protein ile beslenmesini işlemidir.

kas-ve-kirpik-laminasyon
medical-kamuflaj

Medikal Kamuflaj

Kamuflaj işlemi, derideki izlerin mikropigmentasyon yöntemi ile kapatılması işlemidir. Derideki izler doğuştan olabileceği gibi ameliyat izi vb. gibi sonradan da oluşmuş olabilir. Medikal Kamuflaj işleminde, danışanın kendi ten rengine uygun bir renkte pigment seçimi yapılarak, izlerin diğer bölge ile renk bütünlüğünün sağlanması hedeflenir.

BİZİ TAKİP ETMEYİ UNUTMAYON

WhatsApp chat

HEMEN ARA