M.E.B. Sertifikalı Güzellik Eğitimleri

Kalıcı Makyaj Eğitimi

Kalıcı Makyaj Kursumuzun eğitim süresi 102 saat olup, eğitim içeriği, teorik ve pratik olacak şekilde iki farklı bölümden oluşmaktadır. Kalıcı Makyaj Eğitimlerimiz 4- 6 kişilik gruplar halinde birebir eğitim düzeyindedir.

kalici-makyaj-egitimi
cilt-bakimi-egitimi

Cilt Bakımı Eğitimi

Cilt Bakımı Kursu eğitim süresi 326 saattir. Hijyen kuralları, kozmotoloji, cildin yapısı, cildin anatomisi, cilt analizi, dekolte ve yüz masajı, cilt temizliği, cilt türüne uygun bakım, oksijen

İpek Kirpik Eğitimi

İpek kirpik eğitiminde göz yapısı, kirpik yapısı, kirpik boyutu, kirpik kalınlıkları, ürünlerin tanıtımı, kirpik ve kirpik tiplerinin öğrenilmesi ile ilgili teorik bilgiler verilerek pratikte canlı model üzerinde ipek kirpik uygulaması yapılır.

Protez Tırnak Eğitimi

Protez Tırnak Eğitimi akrilik ve jel tırnak uygulamalarını içerir. Akrilik sistemde özel toz ve sıvı kullanıp, fırça yardımı ile uygulanır. Ölçü, uzatmak için şablon ya da keratin bazlı tips kullanılır.

Scalp Eğitimi

Saç simülasyonu eğitim programımız birebir ve grup eğitimi olarak değişkenlik gösterebilir. Teorik olarak hijyen , saç anatomisi , kullanılacak ürün ve ekipmanlar , uygulama metodları tanıtıldıktan sonra canlı model uygulaması…

scalp-egitimi-dersleri

Kaş ve Kirpik Laminasyonu Eğitimi

Kaş Laminasyonu Eğitimleri grup veya birebir eğitimler olarak yapılmaktadır.Öncelikle teorik bilgiler anlatılır , kaş ve kıl yapısı, kullanılacak ekipmanlar ve ürünler tanıtılır.

Rengin Yılmaz Güzellik Kursunda
Öğrenciler Hep Mutlu

""Bilimin Sanatla Buluşmasına Tanıklık Edin""
rengin yılmaz

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN

BİZİ TAKİP ETMEYİ UNUTMAYIN

WhatsApp chat

HEMEN ARA